Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Śnieżne mini-PLC
w technologii chłodzenia
Śnieg za naciśnięciem jednego przycisku? Brzmi jak niespełnione marzenie z dzieciństwa, a jednak to możliwe dzięki przekaźnikowi programowalnemu firmy akYtec.

Śnieg stworzony przez firmę Matzger MSK, może padać nawet w środku lata. Jak to działa? Metzger przekuł swoją pasję w zawód, rozpoczynając produkcję śniegu i lodu w temperaturach wyższych od temperatury zamarzania. Opatentowali swoją metodę produkcji technicznego śniegu. To wszystko dzięki innowacjom z dziedziny automatyki.

Przekaźnik programowalny PR200 firmy akYtec GmbH zapewnia bezbłędną regulację produkcji kryształów lodu w wielu maszynach Metzger MSK. Poprzez połączenie kompaktowości i wielu opcji komunikacyjnych, stanowi alternatywę dla droższych sterowników PLC. Przekaźnik PR200 steruje całą sekwencją produkcji śniegu i lodu!
Elementy wykonawcze sterują poszczególnymi etapami procesu produkcji śniegu: regulują źródło wody, pozycje zaworów oraz pracę silników
i jednostek chłodzących, utrzymując stałą temperaturę.

Dzięki swoim urządzeniom Metzger MSK jest pionierem i innowatorem, oferującym produkty kompaktowe i bardzo łatwe w obsłudze. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do przeczytania artykułu w linku poniżej!

Artykuł wykorzystany do opracowania treści postu:

https://iautomatyka.pl/mini-plc-w-technologii-chlodzenia/